Gira на НСК «Олімпійський» м. Київ.

Як ви думаєте, що спільного у Gira і Ліги чемпіонів УЄФА 2018? Це – Національний спортивний комплекс «Олімпійський» в місті Києві, де проходили головні футбольні матчі європейського турніру чемпіонів.

Всупереч загальноприйнятій практиці де стадіони розташовуються в передмісті, Олімпійський стадіон знаходиться в історичному та діловому центрі Києва. Це цікава архітектурна споруда є однією з візитних карток в столиці. Компанія Gira брала участь в реконструкції стадіону де були встановлені розетки і вимикачі декоративні серії Гіра Е2.

При реставрації стадіону до футбольного чемпіонату Європи у 2012 році архітектори фірми Gerkan, Marg und Partner з Гамбурга, Німеччина вибрали серію вимикачів Gira E2, чий лаконічний дизайн прямих ліній, рівних гладких поверхонь і контрастні кольори – білий , «антрацит» і «алюміній» – додали інтер’єру НСК «Олімпійський» завершеність і лаконічність.

Стадіон, розташований в самому центрі української столиці, став її прикрасою і гордістю! 26 травня 2018 року у Києві з успіхом пройшов фінал Ліги чемпіонів на головному стадіоні України. Вболлівальники спостерігали за грою своєї улюбленої команди і розділили її перемогу.

Gira & 2018 UEFA Champions League Final. Цікаво, на кого ставить Gira, якщо в списку півфіналістів найсильніші футбольні команди з Іспанії (Real Madrid), Англії (Liverpool), Італії (Roma) і Німеччини (Bayern) ?! А яку команду ви б хотіли бачити на «Олімпійському»?