100-й проект Дріада «Новопечерські Липки»!

Gira Classix в пентхаусі в Новопечерських Липках. На завершення 2017 року компанія Дріада з успіхом реалізувала свій 100-й за рахунком проект! Це пентхаус в елітному районі столиці в «Новопечерських Липках». Це не просто житловий комплекс а невелике місто в центрі Києва.

Повністю закрита територія з розвиненою інфраструктурою: бутіки, ресторани, салони, британська школа, дитячий садок, паркінги, власна експлуатаційна контора і ще багато всього. Комплекс знаходиться в пішохідній доступності від станції метро Дружби Народів, жителі комплексу пересуваються в основному на елітних автомобілях німецького і японського автопрмів.

Нам довірили реалізовувати дизайн проект пентхауса в одному з хмарочосів в Новопечерських Липках. Це квартира 240 м.кв. в стиль сучасної англійської класики. На стінах коштовні шпалери з хитромудрим візерунком а на стелі класичні бронзові люстри з кристалами Сваровські. У цьому інтер’єрі ми комплектували квартиру електричними розетками та вимикачами світла Gira.

У Gira Classix поєднується рамка з старовинної бронзи з клавішею ніжного кремового кольору. Gira Classix це найдорожча декоративна серія розеток і вимикачів в колекції. Таку електрофурнітуру може собі дозволити далеко не кожен. Гіра Классікс підкреслює індивідуальність і статус власника квартири.

Я, директор компанії Дріада, радий і гордий успішною реалізацією такого проекту, при тому що для нашої компанії він став 100-м за рахунком. Упевнений, що нам під силу нові звершення. І звичайно хотів би подякувати всім нашим партнерам архітекторам і дизайнерам без яких наш успіх був би неможливий! Власник даного об’єкта публічна особа і просив нас не робити надбанням громадськості шикарний інтер’єр його житла.