Merten Artec в ING Банк в Україні.

Розетки і вимикачі Merten Artec. ING Банк Україна. Сім філій. ING – це всесвітня фінансова група з 150-річною історією, що пропонує банківські та страхові послуги, інвестиційні та пенсійні програми. ING є однією з 20 найбільших фінансових установ світу. В Україні ING представлено АБ «ІНГ Банк Україна». У 2007 році ING Банк Україна почав розвивати роздрібний напрям і залучати до обслуговування фізичних осіб.

ING Банк прийняв рішення про відкриття філій для обслуговування фізичних осіб в ряді обласних центрів України. У зв’язку з цими змінами наша компанія укомплектувала електроустаткуванням сім споруджуваних нових філій ING Банку. В основних обласних центрах України: Одесі, Миколаєві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Луганську, Львові.

Проект Merten Artec в ING Банк в Україні.

Всі нові офіси були укомплектовані німецької електрофурнітурою Merten Artec. Розетки і вимикачі Artec – це чарівність чітких форм. Провідний напрямок в сучасному дизайні. Електрофурнітура Artec вже вважається класикою плоских вимикачів: дизайн, який не знає тимчасових рамок, і чіткість форм. Зовнішній вигляд – яскравий або елегантний, в залежності від колірної гами: 9 кольорів стандартних, 5 кольорів під замовлення і виконання з натуральної нержавіючої сталі.

Німецька фабрика Merten має столітню історію виробництва якісних розеток, вимикачів і електронних компонентів інтелектуальної системи Розумний Дім і займає позицію лідера в Німеччині. Підприємство Мертен входить до складу одного з найбільших світових електротехнічних концернів – Schneider Electric, що дозволило вийти на нові ринки збуту в більш ніж 70 країнах світу.

Merten Artec відмінне рішення для ING Банку в Україні.

До складу Schneider Electric входить ряд німецьких підприємств-виробників якісної електрофурнітури, домофонів, і інтелектуальних систем Розумний Дім – Merten, RITTO, SVEA, ELSO. Ця особливість дає можливість швидко інтегрувати всі технічні новинки в асортимент Merten і сформувати максимально прийнятну ціну для споживача.

Відмінною особливістю Merten в Україні в порівнянні з іншими німецькими конкурентами є чесна ціна – прайс-листи на продукцію Мертен в Німеччині та Україні однакові! Прораховуючи ідентичні специфікації на Merten та інших німецьких виробників Gira, Busch-Jaeger, Jung, Berker, Siemens – Merten в Україні дешевше на 30% при незмінно високому німецькому якості і оригінальному дизайні, який завоював безліч міжнародних нагород.

Асортимент продукції Merten здатний задовольнити найвимогливішого покупця. Німецька фабрика Merten має столітню історію виробництва якісних розеток, вимикачів і електронних компонентів інтелектуальної системи «Розумний Дім» і займає позицію лідера в Німеччині. Підприємство Мертен входить до складу одного з найбільших світових електротехнічних концернів – Schneider Electric, що дозволило вийти на нові ринки збуту в більш ніж 70 країнах світу в тому числі і в Україні.