GIRA E2 в Бізнес Центр Леонардо м. Київ.

Представляю Вам один із знакових об’єктів, який успішно реалізувала компанія Дріада, застосувавши розетки і вимикачі GIRA E2. Це Бізнес Центр Леонардо, розташований в самому центрі Києва навпроти Оперного театру. Будівля сама по собі цікаво своїм архітектурним рішенням, де по периметру класичний фасад, вписується в загальну концепцію навколишніх будинків історичного центру міста. А в центрі цієї незвичайної споруди височіє хмарочос зі скла і металу. Таке на перший погляд незвичайне поєднання класики і Хай-Тека характерно для столиці Австрії Відня.

Нам довелося брати участь в проекті і реалізації офісу одного з Польських представництв в Україні. Замовник підійшов до проекту з усією серйозністю і вибрав найкраще з запропонованого. Вибір припав на електро фурнітуру GIRA E2 в строгому кольорі антрацит. Ця декоративна серія ідеально вписується в концепцію сучасного офісу. Прості і чіткі лінії не відволікають від роботи а широкий вибір функцій механізмів надає безліч можливостей.

У технічної комплектації об’єкта були застосовані прохідні вимикачі, розетки з заземлюючими контактами. Важливою вимогою було застосування найсучасніших механізмів для облаштування робочої мережі і підключення оптико волоконного високошвидкісного доступу до мережі інтернет на швидкості не менше 100 Мбіт. На той час це була найбільша швидкість в Україні.

Ми використовували екрановані механізми RJ45 найвищої 6 категорії. Що дозволило успішно виконати технічне завдання. Дизайнери проекту підібрали елементи інтер’єру, оздоблювальні матеріали та меблі в одному строгому стилі. І електро фурнітура GIRA E2 ідеально вписалася в загальну концепцію.

Цей проект не може вважатися великим з точки зору обсягу витрачених коштів. Але хочу з гордістю заявити, що офіс в БЦ Леонардо, де застосовані електричні розетки і вимикачі світла GIRA E2 – це наша гордість. Той самий випадок, коли все вийшло як задумували і результат тішить самолюбство.