Проект Бізнес Центр Леонардо Gira Standard 55.

Бізнес Центр Леонардо це родзинка столиці даний архітектурний шедевр гармонійно об’єднав два на перший погляд несумісних стиля. Класичний стиль і хай-тек бізнес центр класу а + знаходиться в діловому історичному центрі Києва навпроти оперного театру.

Компанія Дріада довелося брати участь в комплектації проекту сучасного офісу де ми виступали ініціатором продукції Gira. На об’єкті були встановлені електричні розетки і вимикачі світла Gira Standard 55 колір слонова кістка. У комплектації були: одне клавішні, двох клавішні вимикачі прохідні вимикачі, перехресні, силові розетки і безліч комунікаційних розеток телефонні комп’ютерні.

Gira Standard 55 – це 300 функцій.

Відповідно всі ці збори встановлювалися в рамки від 1 до 5 постів в горизонтальному і вертикальному розташуванні по відношенню до поверхні підлоги. Це сто перший об’єкт успіхом реалізованої нашої компанії для електро фурнітури.

Гіра Стандарт 55 є базовою і незважаючи на простий і непомітний дизайн. Де декоративні рамки і накладки виконані з термопласту стійкого до ультрафіолетового випромінювання. Дана серія має найширший функціонал 300 різних функцій від звичайних електричних розеток і вимикачів світла до високоточний приладів організації системи управління будівлею Розумний Дім.

Бізнес центр Леонардо поповнив референц-лист компанія Дриада і фабрики Гіра знаковий об’єкт інфраструктури не тільки Києва але й всієї України. В офісі передбачений ресепшен, комфортна кімнати для персоналу, кімната переговорів, кабінет директора. Також є санвузол і та велика комфортна кухня. Колірна гамма в теплих що не дратують тонах це природний колір дерева бежеві відтінки.