Будинок біля моря або неприступна фортеця?

Словосполучення «будинок біля моря» народжує асоціації з білосніжним палацом в Греції або Італії. Коли мене запросили на екскурсію, то думав саме так. Ранок зустрів нас дрібним дощем і зовсім не сонячною погодою. Виїхавши з Києва через 15 хвилин ми були вже на місці. Виявляється біля Києва теж є море – воно так і називається Київське море. Це не те море в звичному розумінні а велика прісна водойма, створена людьми.

Резиденція біля моря має унікальне розташування. З боку Київського моря насипаний вал, укріплений берег і створена лагуна з декількох тонн каменів. З інших сторін крутий яр. І тільки тонка звивиста дорога веде до входу в будинок з масивними воротами і будиночком охорони.

Будинок біля моря схожий на добре захищену з усіх боків неприступну фортецю. На ділянці в кілька гектар крім основного будинку, мощених доріжок і альтанки ростуть великі сосни. Сам будинок 1500 м.кв. побудований на століття за найвищими сучасними технологіями. Він складається з двох окремих секцій, розрахованих на два господаря, іменований модним словом дуплекс. Є повноцінний цокольний поверх з комунікаціями: очищення води, електричний і твердопаливний котел, щит управління системою Розумний Дім, автоматика для басейну.

Компанія Дріада комплектувала будинок німецькою електрофурнітурою Merten Antik та системою Розумний Будинок Lutron США.

У будинку великий басейн з шезлонгами, дзеркальною стіною, телевізором і панно з мозаїки на всю стіну. З басейну є окремий вихід на терасу. На першому поверсі кімната релаксації з великим диваном, телевізором, каміном і аудіо системою з’єднана в єдиний простір з їдальнею і кухнею. На другому поверсі спальні кімнати.

Будинок обладнаний за останнім словом техніки. Система Розумний Дім стежить за споживанням електроенергії. Встановлена ​​охоронна система. По всьому будинку розташовані висновки під центральний пилосос. Меблі в стилі сучасної англійської класики підкреслює статус мешканців. Незважаючи на погоду у мене залишилося приємне відчуття від відвідування неприступної фортеці, де є все необхідне для гідного життя. Комфорт, безпека, екологія та простір.