Hamilton Linea Georgian CFX в квартирі м. Київ ул. Круглоуніверситетська 3/5.

До даного проекту були дуже високі вимоги по підбору якісного електрообладнання. Вибір припав на найдорожчі кришталеві люстри Faustig Австрія і британські вимикачі Хемілтон Лайтстат з металу. Hamilton Linea Georgian одна з улюблених декоративних серій серед відомих і багатих жителів України. На даний момент вона є найбільш затребуваною. Ми з успіхом реалізували кілька знакових проектів з застосуванням серії Хемілтон Джоржия.

Пару слів про проект Hamilton Linea Georgian CFX.

У цьому будинку проживають вони з найвпливовіших особистостей країни. На поверсі всього 2 квартири. Будинок добре охороняється. Комфортабельний ліфт спускається в підземний паркінг. Дане будова знаходиться в самому центрі столиці. До головної вулиці Хрещатик 5 хвилин неспішним кроком.

Апартаменти VIP класу знаходяться в самому центрі Києва на вулиці Круглоуніверситетській. З панорамних вікон розкішної квартири відкривається вид на вул. Хрещатик і Бесарабську площу. Варто відзначити, що всі вироби як люстри так і вимикачі були виготовлені вручну на замовлення за ескізами господаря резиденції. Майстри R. Hamilton спеціально для цього проекту, виготовили регулятор звуку в декількох варіантах і замовник надалі зупинився на одному із запропонованих варіантів.

Англійське сімейне підприємство R. Hamilton & Co. Ltd. ось уже п’ятдесят років поспіль є лідером Британії у виробництві класичних розеток і вимикачів з натурального металу. Декоративна серія електрофурнітури Hamilton Linea-Georgian CFX є вдалим поєднанням дорогого класичного дизайну і високої якості – справжній витвір мистецтва під стати палацам і розкішним заміським резиденцій.