GIRA S-Classic в елітному будинку Києва на вул. Грушевського 9а.

Один з найбільш знакових і дорогих будинків у Києві знаходиться на вул. Грушевського 9а. Це монументальна споруда в стилі американської сучасної класики.

Багатоповерховий будинок має представницьку вхідну групу з охороною та консьєрж сервісом. Зайшовши в вестибюль, ви опинитеся в класичному інтер’єрі, де меблі і стіни декоровані натуральним масивом дуба. На стелі великі класичні люстри з натурального каменю. На вікнах вітраж. Компанія Дріада брала участь в комплектації даного об’єкту електрофурнітурою S-Classic.

Gira S-Classic має унікальний дизайн.

S-Classic має унікальний дизайн. Кругла клавіша вписана в витончену квадратну рамку з тонкою золотою окантовкою. Декоративна серія електричних розеток і вимикачів світла випускалася в двох варіантах кольору. Це перламутр і бронза. Круглі вставки і клавіші елегантно поєднуються з витонченою багетною рамкою, обрамлена тонким позолоченим кантом.

Розетка з заземленням Gira S-Classic перламутр + золото.

Сьогодні ця серія стала ексклюзивною, і з роками тільки дорожчає, набуваючи все більшу цінність як антикварне твір мистецтва. Адже зараз S-Classic вже не виробляється і не доступна до замовлення.

Електрофурнітура S-Classic вже дано знята з виробництва і не продається, і на зміну їй прийшла нова класична серія Gira ClassiX Art, представлена ​​у Франкфурті на Майні в квітні 2010 року на виставці Light + Building. Нова серія Gira ClassiX Art виготовлена ​​з натурального металу, прикрашеного вишуканим орнаментом, що створює атмосферу воістину розкішного класичного інтер’єру.