Fairmont Grand Hotel Kyiv & Hamilton Linea Georgian CFX Gold

Fairmont Grand Hotel Kyiv – це поєднання сімейної атмосфери та розкішного оточення. Готель з гордістю надає гостям розкіш та найвищий рівень обслуговування, що відображає унікальність, відчуття вишуканості та комфорту.

Fairmont Grand Hotel Kyiv є ідеальним місцем для елегантних мандрівників та місцем проведення найбільш знакових подій у Києві. Розташований в самому серці історичного центру міста, готель знаходиться за дві хвилини до чудової набережної, архітектурних пам’яток і різних ресторанів. Fairmont Grand Hotel Kyiv є абсолютним законодавцем модних гостинності, який вразить вас прямо на порозі. Вишукані теплі кольори роблять кімнати тихою гавань затишку, звідки відкривається прекрасний вид на річку Дніпро.

Найбільший бальний зал в Києві, чудовий атріум з найкращою акустикою, фірмові десерти кондитерських виробів Sweet Book, лікувальні процедури в Elixir Spa Deluxe, а також сліпучий спектр послуг, які в поєднанні роблять для незабутнього відпочинку.

У 2012 році Україна і Польща готувалися до європейського чемпіонату з футболу 2012. У першу чергу будувалися дороги, стадіони та готелі. Нам довелося комплектувати британськими вимикачами Hamilton Linea Georgian CFX Gold один з таких знакових об’єктів в Україні. Це шикарний п’ятизірковий готель Fairmont Grand Hotel Kyiv недалеко від Gоштової площі. 12 поверхова будівля в стилі американської класики 50-х років 20 століття.

Розробка проекту Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Перед нами стояло завдання укомплектувати електрофурнітурою пентхауси на двох останніх поверхах готелю. Це просторі VIP номера з шикарним ремонтом. За проектом всі номери мають значний розмір і дорогі меблі в класичному стилі. Генеральні підрядники проекту переглянули всі пропозиції на ринку якісної електрофурнітури в Україні і зупинили свій вибір на британських вимикачах ручної роботи Hamilton Linea-Georgian CFX Gold. Англійська електрофурнітура Hamilton Litestat з металу з блискучим покриттям з натурального золота ідеально вписалася в дорогий класичний інтер’єр.

Термін реалізації Fairmont Grand Hotel Kyiv.

До Євро 2012 залишалося зовсім мало часу, терміни «підганяли», і замовник висунув вимогу виготовити і привезти все розетки і вимикачі в термін 40 робочих днів, що в два рази швидше звичайних термінів поставки. Фабрика R. Hamilton не хотіла упускати це замовлення, і майстри мануфактури працювали в дві зміни, щоб встигнути поставити замовлення в домовлений термін.

Компанія Дріада разом з Hamilton Litestat виконали всі взяті на себе зобов’язання. Сума проекту склала 2 000 000 грн.

У проекті готелю були використані:

  • Вимикачі світла 20А.
  • Електричні розетки.
  • Карткові вимикачі.
  • Розетки для електробритв.