Як вигідно придбати продукцію GIRA? 5 простих кроків.

У мене є великий досвід реалізації як великих так і малих проектів. Щоб не наробити помилок потрібно дотримуватись певних етапів придбання продукції GIRA. Електорофурнітура долає великий шлях від фабрики виробника до споживача. На цьому шляху вона проходить через спеціалістів: комірник, вантажник, водій, логіст, митник, бухгалтер, дизайнер, архітектор, прораб, електрик, дистриб’ютор, магазин.

Придбання нерухомості.

Зверніться до кваліфікованого агента з нерухомості який зможе підібрати Вам необхідну нерухомість під ваші цілі. Агенти з нерухомості зазвичай співпрацюють з архітектурними та дизайнерськими бюро і можуть рекомендувати справжнього професіонала.

Проект.

Для того, щоб усі електричні прибори були на свої місцях і ергономічно вписувалися в інтер’єр необхідно звернутися до дизайнера. Дизайнер робить проект з планом розташування усіх механізмів і точок. Важливо розуміти, що наприклад слабострумні кабеля для системи Розумний Будинок закладають на початковій стадії.

Ремонт.

Потім потрібно найняти будівельну організацію, яка забезпечить якісну реалізацію проекту у зазначений термін. На цій стадії вже можна купувати електрофурнітуру GIRA. Дизайнер рекомендує дизайн а з електриком складається специфікація.

Вибір.

Завітайте до нас в офіс з заздалегідь підготовленою специфікацією в якій вказана точна кількість механізмів накладок і декоративних рамок. Як правило наш спеціаліст прораховує декілька різних дизайнерських серій які відрізняються за дизайном і ціною.

Замовлення.

Ви приймаєте рішення стосовно конкретної специфікації. Обговорюємо умови придбання. Ви сплачуєте 100% від суми виставленого рахунка. На протязі 3 робочих днів ми віддаємо усі необхідні механізми для того, щоб електрик почав роботу. Деякі декоративні рамки можуть замовлятися з фабрики GIRA у Німеччині з терміном постачання від 4 до 6 тижнів.

Лишилися питання? Телефонуйте, пишіть а краще приходьте до на у офіс.

Ігор Дручок
+38 066 400 400 7
+38 067 200 400 7
3900039@gmail.com