Gira System 3000

Gira System 3000 розумне керування жалюзі та електрприводами.

Gira System 3000 надає безліч можливостей для індивідуальних налаштувань управління освітленням і жалюзі: від звичайного регулювання “увімкнути / вимкнути”, відкриття і закриття жалюзі і до автоматизованих функцій, якими зручно керувати за допомогою мобільного додатку або таймера Display.🌖

Різні накладки управління Gira System 3000 забезпечують індивідуальний комфорт і роблять життя у ваших чотирьох стінах ще більш комфортним та безпечним. Просте управління по Bluetooth за допомогою таймера жалюзі і таймера Gira System 3000.

Gira System 3000

Чутливі до торкання кнопки роблять керування жалюзі і таймера зручним, швидким і простим. Додатково контрастний дисплей з підсвічуванням забезпечує чітке відображення зроблених налаштувань. Система самостійно розпізнає, на який вставці управління, для світла або жалюзі, змонтований елемент управління.

Керування жалюзі за допомогою Bluetooth.

Комфортне управління та введення в експлуатацію за допомогою мобільного додатку. Зручно управляти і програмувати відповідно до особистих переваг, не встаючи з дивана: накладка управління Bluetooth переводить управління світлом і жалюзі в новий вимір. Смартфон або планшет стають центральним пультом управління.

За допомогою мобільного додатка Gira на великому екрані наочно відображаються і відмінно контролюються всі налаштування для різних джерел світла, жалюзі. Вже розроблені програми часу можуть бути легко перенесені в додаткові накладки управління. Інтуїтивне управління і програмування таймера жалюзі Display Gira System 3000. Чутливі до дотику кнопки і контрастний дисплей з підсвічуванням роблять управління таймера жалюзі Display Gira як ніколи простим.

Крім ручного управління можна натисканням кнопки переймати для всіх 7 днів актуальний час для програмування включення. Альтернативно в меню можна виконати індивідуальну настройку окремо для днів тижня і вихідних. Особливо зручно: інтегрована астрофункція дозволяє динамічно прив’язувати цей час до світанку і заходу. Перемикання між літнім і зимовим часом відбувається автоматично.

#Gira_System_3000 #Bluetooth #Display_Gira_System_3000 #GIRA_Київ #GIRA_Україна #GIRA_жалюзі #GIRA_купити #GIRA_ціна #GIRA

Лишилися питання?

  • Телефонуйте: 0664004007 viber
  • Пишіть: 3900039@gmail.com
  • Приходьте: Київ (Центр) за записом.