Gira X1 і голосовий контроль Amazon Alexa.

Міні сервер на DIN-рейку Gira X1 і помічник Amazon Alexa разом керують Розумним Будинком Gira. Ця інтеграція на базі децентралізованої системи управління будівлею KNX Розумний Дім.

З тих пір, коли Амазон вперше представив свого голосового помічника в 2014 році, Амазон впевнено став найпопулярнішим згадкою в розділі «розумний дім». І несподівано, практично кожна IT компанія вирішила інтегрувати свій продукт з віртуальним голосовим помічником Amazon Alexa. Gira не стала винятком.

Відтепер мінісервер на DIN-рейку Gira X1 і спеціальний додаток для iOS і Android керують всіма функціями прямо зі смартфона і інтегрують помічник в існуючу систему розумного будинку від Gira.

Amazon Alexa найпопулярніший помічник. Такого роду інтеграції постійно тривають посиленими темпами і часом дуже важко навіть уявити, який саме продукт буде підтримувати Alexa. Вебсайт самого Амазону намагається показувати топ найпопулярніших продуктів з можливістю роботи з Alexa. Але інформація про всіх продуктах з підтримкою Алекси не дуже добре структурована.

Сьогодні багато виробників Розумного Дому намагаються інтегрувати Amazon Alexa в єдину систему зі своїми пристроями. Крім того, зі зрозумілих причин, часто замовчується той факт, що для роботи з такими девайсами і для використання всіх можливостей екосистеми Алекса. Вам навіть не потрібно мати сам пристрій Echo.

Таким чином, не тільки Амазон вбудовує Алексу в свої нові пристрої (Echo Plus, Echo Spot і Fire HD 10 планшет). Але також компанія дозволяє вбудовувати підтримку Алекси стороннім виробникам в їх продукти, наприклад компанія Ford стала вбудовувати голосового помічника від Амазон в свої нові моделі автомобілів.