Gira Studio сучасна розробка у стилі 1930 років.

Ми пишаємося тим, що маємо абсолютно нову декоративну серію електричних розеток та вимикачів світла, яка називається Gira Studio. Нова серія має універсальні можливості для монтажу як в стіні так і на поверхні. Розетки для поверхневого монтажу можна підключити горизонтально або вертикально, як Вам буде необхідно.

Нова серія вимикачів від німецького виробника Gira перекликається з бакелітовими перемикачами 1930-х років. Berker 1930 і ABB Decento в минулому презентували дизайнерські серії вимикачів з круглою декоративною рамкою у дизайні 1930-х років. Але Gira пішла далі, взявши на себе нелегке завдання гармонійно поєднувати високий функціонал і революційний дизайн.

Прекрасна експозиція з круглими скляними рамами, але тепер ви також можете інтегрувати три сотні функцій від System 55 в єдину систему, включаючи компоненти “Розумного будинку” KNX. Гіра Студіо вже доступна до замовлення в Україні. Вже зараз дизайнери та архітектори можуть прораховувати та закладати у нові проекти та реалізації нову декоративну серію .

Gira Studio – 1 серія вимикачів, 3 варіанти установки.

Цікаві контрасти виникають, коли статична стіна будівлі слідує за динамічними трендами інтер’єру. Gira взяла на себе завдання генератора імпульсів в цій взаємодії функції і дизайну і з Gira Studio пішла новим шляхом в темі серій вимикачів. З тим результатом, що стіна сама перетворюється в привабливий об’єкт. Вимикач перетворюється з квадратного в круглий. І це ми вам підкреслюємо чорним по білому. І білим по чорному.

на Light + Building 2018 вперше представлена ​​Gira Studio нова декоративна серія розеток і вимикачів для зовнішнього і внутрішнього монтажу. 18 березня 2018 року відбулася найголовніша подія в світі виробництва електро фурнітури і декоративних світильників. Свої двері відчинила найбільша в Європі виставка – Light & Building 2018 у Франкфурті на Майні в Німеччині. Раз на два роки навесні провідні виробники Європи презентують свої нові розробки в області дизайну і технологій.

Круглі декоративні рамки від одного до трьох постів виготовлені на вибір з білого або чорного скла для вертикальної і горизонтальної установки. А клавіші і декоративні вставки мають звичні нам дизайн і форму в System 55 з 350 різних функцій. Для прихованого монтажу підходять стандартні установчі коробки від одного до трьох постів. Накладний монтаж за допомогою спеціальних перегородок має безмежні можливості.