Gira RDS radio.

Насолоджуйтеся улюбленою музикою з будь-якого куточка Вашого будинку.

Уявіть собі можливість слухати улюблену музику з будь-якої точки Вашого будинку. Так, скажете Ви, це називається система мультирум або Розумний будинок і це коштує дорого. А якщо я Вам скажу, що ніяких складних систем не потрібно і можна обійтися вже встановленими розетками та вимикачами і існуючою проводкою?

Нічого кардинально міняти не доведеться, адже компактне, вбудовується радіо Gira можна встановити в будь-якому місці, де вже існує електропроводка. Для цього Вам знадобляться дві стандартні установчі коробки прихованого монтажу в проводами 220 Вольт. Компактне УКВ радіо з функцією RDS можна встановити замість будь-яких розеток і вимикачів.

Gira RDS radio задоволення від комфорту і високих технологій. Радіо може бути встановлено у ванній кімнаті, на кухні, в передпокої, в спальній кімнаті біля ліжка і взагалі, всюди, де Вам захочеться.

У мінімальний комплект поставки входять два пристрої. Це сам блок управління УКВ радіо з функцією RDS. На ньому можна здійснювати пошук і запам’ятовування радіоканалів, збільшувати або зменшувати звук, вмикати і вимикати радіо. У блоці управління є вбудована антена для якісного прийому сигналу. Блок управління має чорний монохромний дисплей з інтуїтивно зрозумілим сенсорним управлінням. Для легкості управління на дисплеї існують чіткі символи. Другий елемент радіо, це високоякісний динамік, який транслює музику.

Ціна за комплект вбудованого радіо стартує від 300 Євро. У комплект входять 2 пристрої. Це динамік і дисплей. Декоративна рамка купується окремо відповідно до обраної серією електрофурнітури. Додатково є можливість розширити функціонал вбудованого радіо за допомогою док станції для смартфона, що буде Вам коштувати додаткових 300 Євро.

Характеристики Gira RDS Radio.

Відображення назви радіостанції, частоту радіостанції і час.
Управління радіостанцією розташоване на сенсорному дисплеї.
Дві кнопки пам’яті можуть зберігати по одній радіостанції.
Прийом УКВ радіочастот і запам’ятовування до 8 каналів.
Радіоприймач можна включати одночасно з освітленням.
Через вхід AUX можна підключити МР3-плеєр.
Можливість підключати додатковий динамік.
Діапазон частот: від 87,50 до 108,00 МГц.

Монтаж і експлуатація Gira RDS radio.

Вбудоване радіо Gira встановлюється в стандартні монтажні коробки і може мати різний зовнішній вигляд і колір в залежності від декоративної серії розеток і вимикачів Gira. Радіо має можливість вбудовуватися в декоративні рамки від одного до п’яти постів в горизонтальному або вертикальному положенні. Разом з іншими пристроями компактне радіо знаходиться в єдиному гармонійному дизайні.

Є можливість розширення радіо додатковими пристроями і функціямі. Замість одного динаміка можна використовувати відразу кілька, створивши стерео ефект звучання. Так само є можливість використовувати в єдиній системі док станцію для смартфона. Вона дозволяє заряджати смартфон і транслювати музику зі смартфона або медіаплеєра через блютус на динаміки радіо. також в єдину рамку разом з радіо, динаміками і док станцією можна поставити будь-який пристрій з System 55. А це 5000 найменувань і 350 різних функцій від простих розеток до високотехнологічних сенсорних вимикачів Розумний Дім.

У Вас залишилися питання? Зв’яжіться з нами і ми допоможемо підібрати потрібну комплектацію і заощадити Ваші гроші.