GIRA E2 найпопулярніша серія розеток та вимикачів.

Сьогодні розповім про найпопулярнішу серед усіх інших декоративну серію розеток та вимикачів німецької фабрики GIRA. Безперечно лідером за кількістю проданих одиниць була і є електро фурнітура GIRA E2. В чому ж полягає секрет такого приголомшливого успіху? Давайте розберемося.

Як з’ясувалося GIRA E2 це не найдешевший варіант, адже у асортименті фабрики є економніша пропозиція – Standard 55. Секрет успіху полягає у балансі між зваженою невисокою ціною, безумовно найвищою якістю та лаконічним дизайном у стилі мінімалізм.

За 15 років роботи компанія ДРІАДА реалізувала більше 100 проектів і 60% з них з електрофурнітурою GIRA E2.

Декілька слів про саму серію. Варіанти кольору GIRA E2: білий матовий та блискучий, колір алюмінію (пластик), антрацит, кремовий (світло бежевий) та новий колір чорний матовий.

Варіанти установки. Наразі існує декілька варіантів установки. В стіну в стандартні монтажні коробки, плоский монтаж у спеціальні монтажні коробки Gira. Також можливо вбудовувати технологічні елементи GIRA E2 у систему зовнішнього монтажу Profil 55.

Декоративні накладки та механізми серії розеток та вимикачів GIRA E2 є частиною єдиної системи System 55: це 350 різних функцій від простих електричних розеток та вимикачів світла до складних електронних елементів інтелектуальної системи Розумний Будинок та системи контролю доступу.

Лишилися питання? Телефонуйте напряму директору

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ігор Дручок
+380664004007 Viber
+380672004007
3900039@gmail.com