GIRA com ua сайт офіційного та єдиного представника GIRA в Україні.

GIRA com ua це адреса офіційного сайту єдиного офіційного представника німецької фабрики GIRA в Україні – компанії Сіріус 93.

Є певний ланцюжок потрапляння розеток та вимикачів від виробника до кінцевого споживача. Спочатку розетки та вимикачі виготовляються на фабриці у Німеччині у Північній Вестфалії районі річки Рейн, у містечку Радефомвальд. Потім офіційно товар доставляється через митницю в Україну при цьому сплачуються усі необхідні мита та збори. В Україні товар сертифікується за стандартами УкрСЕПРО.

Замовленням товару з Німеччини та постачанням його в Україну опікується представник GIRA в Україні компанія Сіріус 93. Яка в свою чергу має партнерські угоди з партнерами GIRA. Одним з таких надійних партнерів є компанія ДРІАДА.

Компанія в свою чергу має партнерські угоди з постійними покупцями, це: архітектори, дизайнери, монтажні організації. Саме ці організації пропонують та ініціюють продаж та інсталяцію електрофурнітури GIRA кінцевому споживачу.

Підсумую. Якщо Ви архітектор, дизайнер, власник або керівник монтажної організації, кінцевий споживач – отримати вичерпну консультацію, підібрати потрібний дизайн, побачити розетки та вимикачі GIRA «вживу», і придбати Ви можете в компанії ДРІАДА.

Лишилися питання? Телефонуйте напряму директору

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ігор Дручок

+380664004007 Viber

+380672004007

3900039@gmail.com