GIRA ClassiX – класична розкіш, яка по кишені далеко не кожному.

Є люди, для яких статус та безкомпромісна якість мають значення. І у цьому випадку ціна, це мабуть останнє питання, яке хвилює успішних та відомих.

Декоративну серію німецьких розеток та вимикачів GIRA ClassiX за статусом можна порівнювати з преміальними німецькими авто. Адже уся електрофурнітура GIRA виробляється виключно на території Західної Німеччини, яка не зазнавала такого шкідливого впливу радянської імперії як її східні земляки.

Особисто для мене, партнера GIRA в Україні, напис на коробках готових виробів «Made in Germany» має сенс. GIRA – це сімейна фабрика, яка вже більше 100 років є еталоном німецької безкомпромісної якості.

Gira ClassiX – це електричні розетки, вимикачі світла, інфоримаційні розетки для ТВ, інтернету, радіо. Декоративні рамки від одного до п’яти постів які можуть встановлюватись горизонтально або вертикально на поверхню стіни. І звичайно електронні компоненти для децентралізованої системи керування будівлею – Розумний Дім. Всього 350 різноманітних функцій. які задовольнять потреби найвибагливішого покупця.

# GIRA_ClassiX
 # ClassiX_Art #GIRA  #GIRA_Київ   #GIRA_купити   #GIRA_ціна   #GIRA_Україна