GIRA ClassiX Art ще більше шику!

Продовжую тему класичного дизайну. Фабрика GIRA отримала визнання нової класичної серії GIRA ClassiX. За декілька років успішного продажу класична серія від Гіра отримала престижні дизайнерські премії та винагороди.

Маркетологи GIRA вирішили піти далі та розширити лінійку класичних розеток та вимикачів без істотної зміни дизайну. Відтепер класична серія розподіляється на монохромні декоративні накладки та рамки х латуні, золота та хрому GIRA ClassiX та такі ж самі рамки але з тонкими рельєфним візерунком GIRA ClassiX Art.

GIRA ClassiX Art додав шику вже популярній класичній серії електрофурнітури GIRA ClassiX. Бронзові та латунні рамки з чорними та кремовими вставками з вишуканими візерунками підкреслюють вашу індивідуальність та статус.

Для розуміння порядку цін продемонструю ціну за одну «точку». Точка це будь яка функція будь то розетка або таймер чи сенсорний вимикач в одній монтажній коробці. Вона складається з декоративної рамки, накладки та механізма. Ціна GIRA ClassiX Art за одну точку стартує від  45 Евро до 600 евро. Тобто, якщо ви комплектуєте квартиру у 250 м.кв. то доведеться витратити на розетки та вимикачі близько 10 000 Евро.

Лишилися питання? Телефонуйте напряму директору

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ігор Дручок

+380664004007 Viber

+380672004007

3900039@gmail.com