Класичні вимикачі і розетки Gira ClassiX Art

Класична німецька електрофурнітура Gira ClassiX Art – класичні розетки та вимикачі з латуні і бронзи вражають уяву і надають шику в дорогий інтер’єр!

 
Gira ClassiX має дорогий зовнішній вигляд під стати шикарним інтер’єрів, зробленим в сучасній класиці. Декоративні рамки з бронзи і латуні повторюють форму багета.
 
Як доповнення до вже існуючої серії класичної електрофурнітури Gira ClassiX існують декоративні рамки зі вставками з тисненням орнаментом під назвою Gira ClassiX Art.
 
Гіра Классікс в своєму асортименті має більше 300 функціональних пристроїв від звичайних вимикачів світла і електричних розеток до високо інтелектуальних електронних пристроїв для системи управління будівлею «Розумний Дім». Всі ці пристрої універсальні в загальній серії System 55 і комплектуються в декоративні рамки від одного до п’яти постів в горизонтальному або вертикальному положенні.
 
Можливі кольори декоративних рамок Gira ClassX & ClassiX Art: латунь, хром, бронза, латунь-чорний, хром-чорний, бронза-чорний, латунь-кремовий, хром-кремовий, бронза-кремовий.
 
Можливі кольори декоративних вставок Gira ClassX & ClassiX Art: білий, антрацит, алюміній, бронза, латунь, кремовий, матовий білий.
 
Декоративні рамки і вставки з блискучою латуні або хрому вигідно відображають своєї блискучої як дзеркало поверхнею шикарний інтер’єр і блиск кришталевих люстр Schonbek, Swarovski, Faustig.
 
Шикарні декоративні рамки серії вимикачів і розеток Gira ClassX і ClassiX Art призначені для установки в самі презентабельні і дорогі інтер’єри. Ціна на дану серію стартує від 65 євро за точку в зборі (рамка + механізм + накладка)
 
Нові класичні вимикачі і розетки Gira ClassiX і ClassiX Art відрізняються дорогим і виразним дизайном. Ідеально відшліфовані поверхні декоративних рамок і накладок з бронзи і латуні, а також елегантні форми розеток і вимикачів якнайкраще вписується в класичний стиль внутрішнього інтер’єру приміщень з урочистої обстановкою. Великі бронзові і латунні рамки (10 х 10 см.) Мають дорогий зовнішній вигляд і можуть оснащуватися чорними або кремовими внутрішніми рамками.
 
Серія ClassiX Art змушує звернути увагу на благородні орнаменти з вензелями. Вимикачі серії ClassiX Art надають ще більшого благородства класичного зовнішнім виглядом електрофурнітури серії Gira ClassiX майстерно гравірованим орнаментом. В даних розетках і вимикачах гармонійно поєднуються традиційна естетичність і сучасний стиль.
 
Класична електрофурнітура серії Gira ClassiX відрізняються благородним і виразним дизайном. Якісно оброблені поверхні декоративних рамок і накладок з бронзи і латуні, а також елегантні форми розеток і вимикачів Gira ClassiX ідеально вписується в класичний стиль внутрішнього інтер’єру приміщень, надаючи урочистості обстановці.  
 
Великі бронзові і латунні рамки мають дорогий зовнішній вигляд і можуть оснащуватися чорними або кремовими внутрішніми рамками. Серія ClassiX Art змушує звернути увагу не тільки на благородні орнаменти, а й на привабливі внутрішні вставки. Зараз це саме ексклюзивна пропозиція класичної електрофурнітури в Україні.
 
Вимикачі серії ClassiX Art надають ще більшого благородства класичного зовнішнім виглядом електрофурнітури серії Gira ClassiX майстерно гравірованим орнаментом. В даних розетках і вимикачах гармонійно поєднуються традиційна естетичність і сучасний стиль.
 
Класичні розетки і вимикачі Gira ClassiX Art – це благородство, класика і досконалість форм. Гармонія в поєднанні скоєних поверхонь матеріалів (латунь і бронза) з витонченістю заокруглених форм електрофурнітури. Серія електричних розеток і вимикачів світла Gira ClassiX Art задає новий рівень інтер’єру з класичним відтінком і сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном. Серед пропонованих варіантів рамок кольору позолоченою латуні або патинованої бронзи, повністю з металу і в комбінації з чорними або кремовими елементами легко знайти підходяще для інтер’єру рішення.