Gira ClassiX Art надають інтер’єру ще більшого благородства!

Досконалими поверхнями і теплою позолотою латунні варіанти серії вимикачів Gira ClassiX створюють атмосферу елегантності і розкоші. Тільки в кольорі латуні або в комбінації з чорними або кремовими елементами – з любов’ю оброблені рамки з гармонійно закругленими кутами ідеально підходять як для класичного інтер’єру, так і для сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном.

Теплий колір і шовковистість шовковистою поверхні надають бронзовим варіантів серії вимикачів Gira ClassiX Art благородство і пишність. Ретельно оброблені вручну рамки мають структуру шліфованого матеріалу, завдяки чому кожен екземпляр стає унікальним. Серед пропонованих варіантів рамок кольору бронзи, а також комбінацій з чорними або кремовими елементами легко знайти підходяще для інтер’єру рішення. Класична елегантність серії вимикачів Gira ClassiX доповнена в дизайнерської лінії ClassiX Art майстерно виконаним орнаментом. Витонченість деталей, оброблених за допомогою лазерних технологій, надає зовнішньому вигляду деталей безсумнівну привабливість. На них так само приємно дивитися, як і торкатися до них.
 
Вимикачі серії ClassiX Art надають ще більшого благородства класичного зовнішнім виглядом електрофурнітури серії Gira ClassiX майстерно гравірованим орнаментом. В даних розетках і вимикачах гармонійно поєднуються традиційна естетичність і сучасний стиль.
 
Вперше дослідні зразки були презентовані на суд громадськості в квітні 2010 року на виставці Light + Building у Франкфурті на Майні Німеччина. А виробництво Gira ClassiX було запущено в липні 2011 року. На той час уже в черзі стояв ряд замовлень загальною складністю близько 25 тисяч одиниць. Gira ClassiX в першу чергу викликає шквал емоцій – це захоплення оригінальною формою декоративних рамок 10х10 см. C багатим блиском латуні і бронзи. І звичайно ж вся ця краса має близько 250 функцій від простих розеток і вимикачів до високотехнологічних електронних пристроїв для інтелектуальної системи управління будівлею «Розумний Дім».
 
Рамки нової дизайнерської серії вимикачів Gira ClassiX випромінюють стиль і витонченість. Елегантний мову форм підкреслюється вибором високоякісних матеріалів і вишуканими варіантами дизайну. Ці вимикачі немов призначені для створення атмосфери розкоші на основі класичних концепцій інтер’єру. Вишукані орнаменти Gira ClassiX Art розставляють привертають увагу акценти.

Gira ClassiX – Благородство, Класика, Досконалість форм.

 
Повна гармонія в поєднанні скоєних поверхонь матеріалів з витонченістю форм виробів. Серія вимикачів Gira ClassiX задає нові підходи і до створення інтер’єру з класичним відтінком, і сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном. Серед пропонованих варіантів рамок кольору позолоченою латуні, патинованої бронзи або посрібленого хрому, виконаних повністю з металу або в комбінації з чорними або кремовими елементами з емалі, легко знайти підходяще для інтер’єру рішення.