Gira ClassiX Art

Досконалими поверхнями і теплою позолотою латунні варіанти серії вимикачів Gira ClassiX створюють атмосферу елегантності і розкоші. Тільки в кольорі латуні або в комбінації з чорними або кремовими елементами – з любов’ю оброблені рамки з гармонійно закругленими кутами ідеально підходять як для класичного інтер’єру, так і для сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном.

 
Теплий колір і шовковистість шовковистою поверхні надають бронзовим варіантів серії вимикачів Gira ClassiX Art благородство і пишність. Ретельно оброблені вручну рамки мають структуру шліфованого матеріалу, завдяки чому кожен екземпляр стає унікальним. Серед пропонованих варіантів рамок кольору бронзи, а також комбінацій з чорними або кремовими елементами легко знайти підходяще для інтер’єру рішення.
 
Класична елегантність серії вимикачів Gira ClassiX доповнена в дизайнерської лінії ClassiX Art майстерно виконаним орнаментом. Витонченість деталей, оброблених за допомогою лазерних технологій, надає зовнішньому вигляду деталей безсумнівну привабливість. На них так само приємно дивитися, як і торкатися до них.
 
Різноманіття функцій Gira ClassiX Art – це більше 280 інтелектуальних функцій. Традиційний зовнішній вигляд рамок елегантно доповнюється сучасним функціоналом: в серію вимикачів Gira ClassiX Art можуть бути інтегровані більше 280 виробів для надійного, комфортабельного і економічного проживання – від розетки і домофонної системи до численних компонентів інтелектуальної системи управління будівлею Розумний Дім KNX.

Більше 300 інтелектуальних функцій.

Традиційний зовнішній вигляд рамок елегантно доповнюється сучасним функціоналом: в серію вимикачів Gira ClassiX можуть бути може бути інтегровано більше 300 виробів для надійного, комфортабельного і економічного проживання – від розеток і переговорних пристроїв до численних компонентів інтелектуальної системи управління будівлею Розумний Дім KNX / EIB. Огляд наявних у розпорядженні варіантів квітів і матеріалів Ви знайдете на сайті www.katalog.gira.de
 
Декоративні рамки нової дизайнерської серії вимикачів світла і електричних розеток Гіра Класікс випромінюють стиль і витонченість. Елегантний мову форм підкреслюється вибором високоякісних матеріалів (латунь, бронза, хром) та вишуканими варіантами дизайну з візерунками і без. Ці вимикачі немов призначені для створення атмосфери розкоші на основі класичних концепцій інтер’єру. Вишукані орнаменти Гіра Класікс Арт розставляють привертають увагу акценти.