Gira ClassiX Art – Майстерно виконані орнаменти.

У дизайнерській лінії ClassiX Art елегантні рамки доповнюються майстерно виконаними орнаментами. Витонченість деталей, оброблених за допомогою лазерних технологій, надає зовнішньому вигляду деталей безсумнівну привабливість. На них так само приємно дивитися, як і торкатися до них.

Теплий колір і шовковистість поверхні надають бронзовим варіантів благородство і пишність. Ретельно оброблені вручну рамки мають структуру шліфованого матеріалу, завдяки чому кожен екземпляр стає унікальним. Серед пропонованих варіантів рамок кольору бронзи, а також комбінацій з чорними або кремовими елементами легко знайти підходяще для інтер’єру рішення.
 
Досконалими поверхнями і теплою позолотою латунні варіанти створюють атмосферу елегантності і розкоші. Повністю в кольорі латуні або в комбінації з чорними або кремовими елементами – з любов’ю оброблені рамки ідеально інтегруються в стильний інтер’єр з класичним відтінком.
 
Gira ClassiX Chrom – Посріблені хромові варіанти заворожують своїм холодним мерехтінням і тонким відображенням світла. Повністю в кольорі металу або в комбінації з чорними або кремовими елементами, високоякісні рамки серії відрізняє блискуча естетика розкоші і в той же час м’якості, яка з особливою виразністю виявляється в класично-сучасних концепціях інтер’єру.