Класика від GIRA ClassiX – найвишуканіше для найвимогливіших!

Незалежно від трендів та модних тенденцій будь який поважаючий себе виробник предметів інтер’єру, сантехніки або електрики має за честь та розуміє необхідність мати у своєму портфоліо класичний дизайн.

Сьогодні в моді Loft або Hi-Tech але тільки на класичний стиль мода не впливає. Класика приязна до натуральних та по справжньому коштовних матеріалів: золото, бронза, латунь, кришталь.

Хоча GIRA і є законодавицею нових трендів та тенденцій, дизайнери не поспішали показати світу свою класичну серію. Вони довго зважували усі «за» та «проти», маркетологи робили опитування.

Класична декоративна серія GIRA ClassiX була анонсована за 2 роки до початку виробництва. Вже були яскраві рендери, і водночас строгий та розкішний дизайн вже бажали поціновувачі прекрасного. На нову класичну серію розеток та вимикачів вишукалась ціла черга.

Початок продажів стартував з розкішними презентаціями, де стрункі моделі презентували нові розетки та вимикачі. Презентація GIRA ClassiX була схожа не на сходку дизайнерів та архітекторів а на богемну вечірку з шампанським та вишуканими стравами.

Повністю задовольнити попит покупців фабрика GIRA спромоглася лише за декілька років. Але й сьогодні GIRA ClassiX досі обирають для себе відомі та заможні клієнти не тільки в Україні.

GIRA ClassiX це 350 функцій від розеток та вимикачів до контролю доступу та системи Розумний Будинок. Компанія  ДРІАДА за 10 років існування класичної серії GIRA ClassiX реалізувала десятки проектів в Україні. Це пентхауси та заміські резиденції відомих людей.

Лишилися питання? Телефонуйте напряму директору!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ігор Дручок

+380664004007 Viber

+380672004007

3900039@gmail.com