Gira ClassiX Благородство. Класика. Досконалість форм.

Повна гармонія в поєднанні скоєних поверхонь матеріалів з витонченістю форм всіх розеток і вимикачів. Серія електрофурнітури Gira ClassiX задає нові підходи і до створення інтер’єру з класичним відтінком, і сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном.

Серед пропонованих варіантів рамок кольору позолоченою латуні, патинованої бронзи або посрібленого хрому, виконаних повністю з металу або в комбінації з чорними або кремовими елементами з емалі, легко знайти підходяще для інтер’єру рішення. 
 
У дизайнерській лінії ClassiX Art елегантні рамки доповнюються майстерно виконаними орнаментами. Витонченість деталей, оброблених за допомогою лазерних технологій, надає зовнішньому вигляду деталей безсумнівну привабливість. На них так само приємно дивитися, як і торкатися до них. 
 
Нова класична серія вимикачів і розеток Gira ClassiX, вирізняється своєю унікальністю і супер ексклюзивністю. Рамки з натурального металу (Бронза, Латунь), підкреслюють благородний акцент цієї колекції. Різні варіанти металевих рамок дозволяють гармонійно вписувати розетки і вимикачі Гіра в світлі або темні інтер’єри. Залежно від облаштовується інтер’єру рамки Гіра ClassiX можуть бути однотонними або ж в поєднанні з темними або світлими елементами. Досконалі форми вимикачів Gira ClassiX, заворожують своєю елегантністю і багатством оздоблення.

Особлива родзинка колекції – це Gira ClassiX Art.

Завдяки унікальній технології нанесення візерунків на поверхню металу, рамки ClassiX Art прикрашають дивовижні за своєю формою і красі орнаменти. Тонкі, кучеряве лінії по периметру рамки ClassiX Art відрізняються аристократизмом, що в поєднанні з металевих блиском робить ці вимикачі Гіра особливими і неповторними. Купити Gira ClassiX Art, це не просто придбати розетки в будинок, набуваючи розетки і вимикачі Гіра ClassiX Art, Ви стаєте власником унікального шедевра сучасного світу електро інсталяційних виробів. 
 
Колекція ClassiX Art це не тільки металеві рамки з бронзи і латуні, сюди підійдуть будь-які механізми (розетки, вимикачі, датчики руху, регулятори світла, регулятори теплої підлоги, інформаційні розетки, телевізійні і комп’ютерні розетки, висновок кабелю і заглушки.) Лінії System 55 Gira . Чи не маловажний плюс – широкий колірний вибір центральних панелей (Слонова кістка, Білий, Антрацит, Алюміній).