Gira ClassiX

На виставці BAU 2013, провідної світової виставці з архітектури, матеріалами і системам в Мюнхені Німеччина, яка проходила з 14 по 19 січня 2013 року, фабрика Gira вперше представила декоративну серію ClassiX в хромовом варіанті в версіях Гіра ClassiX і Гіра ClassiX Art.

Це є доповненням до вже прийнятих і успішно застосовуються вами варіантів з латуні і бронзи. Внутрішні елементи рамок можна замовити або з хрому, або чорного і кремового кольору. Варіант з хрому призначається любителям стилю.
 
Цей стиль поєднує класичні елементи з сучасними акцентами: м’яка, округла форма вимикачів створює виразний контраст до «холодної» поверхні. Гіра ClassiX Chrom буде доступна в Україні, починаючи з червня 2013 року.
 
 Посріблені хромові варіанти заворожують своїм холодним мерехтінням і тонким відображенням світла. Повністю в кольорі металу або в комбінації з чорними або кремовими елементами, високоякісні рамки серії відрізняє блискуча естетика розкоші і в той же час м’якості, яка з особливою виразністю виявляється в класично-сучасних концепціях інтер’єру. Поставка з травня 2013 року. 
 
Повна гармонія в поєднанні скоєних поверхонь матеріалів з витонченістю форм виробів. Серія вимикачів Gira ClassiX задає нові підходи і до створення інтер’єру з класичним відтінком, і сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном. Серед пропонованих варіантів рамок кольору позолоченою латуні, патинованої бронзи або посрібленого хрому, виконаних повністю з металу або в комбінації з чорними або кремовими елементами з емалі, легко знайти підходяще для інтер’єру рішення.

Gira ClassiX Art Майстерно виконані орнаменти.

 
У дизайнерській лінії ClassiX Art елегантні рамки доповнюються майстерно виконаними орнаментами. Витонченість деталей, оброблених за допомогою лазерних технологій, надає зовнішньому вигляду деталей безсумнівну привабливість. На них так само приємно дивитися, як і торкатися до них. Класичні розетки і вимикачі Gira ClassiX Art – це благородство, класика і досконалість форм.
 
Гармонія в поєднанні скоєних поверхонь матеріалів (латунь і бронза) з витонченістю заокруглених форм електрофурнітури. Серія електричних розеток і вимикачів світла Gira ClassiX Art задає новий рівень інтер’єру з класичним відтінком і сучасної обстановки з ексклюзивним дизайном. Серед пропонованих варіантів рамок кольору позолоченою латуні або патинованої бронзи, повністю з металу і в комбінації з чорними або кремовими елементами легко знайти підходяще для інтер’єру рішення.