GIRA була та лишається еталоном найвищої безкомпромісної якості.

Хочу розповісти, чому я, Ігор Дручок, віддав перевагу саме фабриці GIRA.

Я почав продавати електро фурнітуру у 1999 році, коли працював продавцем у магазині КАПРО. Потім довелося працювати у фірмах Сіріус 93, Галант Пол, ПО Контактор та у міжнародній Швецько-Швейцарській компанії ABB.

За 20 років досконало вивчив усіх існуючих виробників розеток та вимикачів. Поділю їх на три великі групи.

  • Низька цінова пропозиція – це виробники з Китаю, Туреччини та України. Таку фурнітуру купують коли коштів не вистачає на якість. Забудовників багатоповерхівок зобов’язували комплектувати квартири розетками. Власник, який придбав квартиру зазвичай відразу викидав розетки, лінолеум та шпалери від забудовника та купував більш якісні матеріали.
  • Середня цінова пропозиція. Це виробники зі східної Європи.  Так званого СоцТабору. Це якісні виробники за доволі доступною ціною. Але це не вершина інженерного та дизайнерського мистецтва.
  • І нарешті вищий рівень за ціною, якістю та дизайном це виробники з Західної Європи: Італії, Бельгії, Іспанії, Німеччини. Усі ці бренди якісні а сперечатися про дизайн немає сенсу.

Хочу розповісти про відомі німецькі бренди. Це: Busch-Jaeger, GIRA, JUNG, Berker, Siemens, Merten, Elso, Peha. До певного часу ці виробництва були рівними за якістю. На жаль або на щастя міжнародна глобалізація інтегрувала в себе деякі сімейні мануфактури. Busch-Jaeger увійшов до ABB, Merten – до Schneider Electric, Berker – Hager.

Тенденція німецьких підприємств до злиття з міжнародними концернами призводить до втрати індивідуальності та негативно впливає на якість продукту. На сьогодні GIRA одна з небагатьох фабрик яка і доці є сімейним німецьким підприємством зі славною історією та незмінною найкращою якістю.

За 20 років в Україні GIRA є синонімом високої якості і унікального дизайну. Я, як продавець не хочу червоніти за той товар, який я пропоную своїм клієнтам. Саме тому пропоную покупцям тільки найкраще! А хто хоче компроміс або дешеву підробку шукає іншу електрофурнітуру у інших продавців.

Купуючи Gira в компанії ДРІАДА Ви отримуєте:

  • Консультація від дипломований спеціалістів GIRA Academy та українських ВУЗів.
  • Унікальний дизайн підтверджений міжнародними преміями та нагородами.
  • 5000 найменувань від простих розеток до елементів Розумний Будинок.
  • Найвища німецька якість – Made in Germany.
  • Найбільший склад GIRA в Укаїні.
  • 350 функцій у Gira System 55.
  • Шоу-Рум у центрі Києва.

Лишилися питання? Телефонуйте напряму директору!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ігор Дручок

+380664004007 Viber

+380672004007

3900039@gmail.com