Приклади використання системи Розумного Дому.

Приклади використання системи Розумного Дому.

Школа.

Значна економія електроенергії може бути досягнута за рахунок підтримки постійного рівня освітленості і комфортної температури тільки тоді, коли в приміщенні є люди. Орієнтовна потужність світильників у класі – 700-1000 Вт, рекомендований рівень освітленості – 500 Люкс. Для управління системою Розумний Дім використовується сенсорний KNX вимикач з вбудованим термостатом, який дозволяє вводити наступні команди:
1 – включення групи освітлення 1.
2 – включення групи освітлення 2.
3, 4 – управління жалюзі.
5 – підсвічування класної дошки.
Два інфрачервоних датчика присутності встановлюються на стелі і дозволяють охопити все приміщення класу. Для регулювання світлового потоку використовуються два електронних плавних регулятора люмінесцентних ламп, для управління опаленням – термоклапан в комплекті з активатором, ще один KNX активатор управляє електроприводом жалюзі.

Готельний номер.

Устаткування в готельному номері може активуватися з центрального пульта, як тільки номер буде зданий. Всякий раз, коли ключі здаються черговому, всі електричні пристрої переводиться в економний режим, що дозволяє уникнути зайвих витрат через не вимкненого освітлення і перевитрати енергії на нагрів або охолодження порожнього приміщення. Для управління мікрокліматом передбачається використовувати фанкойл. Встановлений у номері сенсорний KNX вимикач з термостатом сприймає такі команди:
1, 2 – управління жалюзі.
3 – включення основного світла.
4 – включення світла у санвузлі.
Для управління обладнанням встановлюються шестиканальний KNX активатор для фанкойла в комплекті з термоклапаном і KNX активатор для управління жалюзі.
Лікарняна палата.
В даному випадку регулювання освітлення виконується на трьох різних рівнях в залежності від ситуації. Рекомендований рівень освітленості: під час огляду – 300 Люкс, для читання – 200 Люкс. Орієнтаційні освітлення – 100 Люкс. Сенсорний KNX вимикач з вбудованим термостатом дозволяє вводити наступні команди:
1, 2 – управління жалюзі.
3 – включення світла для читання.
4 – включення світла для огляду.
Датчик присутності в поєднанні з активатором управління опаленням і термоклапаном дозволяє знижувати температуру, коли в палаті нікого немає. Додатково встановлюються активатор жалюзі та електронну світлорегулятор люмінесцентних ламп.

Офіс.

Підтримання заданого рівня освітленості вигідно застосовувати у великих офісах з відкритим плануванням, де встановлено значну кількість світильників. Рекомендований рівень освітленості -500 Люкс. Сенсорний KNX вимикач з вбудованим термостатом дозволяє вводити команди:
1, 2 – управління жалюзі.
3 – включення основного світла.
KNX датчик присутності в поєднанні зі світлорегулятором люмінесцентних ламп, активатором управління опаленням і термоклапаном дозволяє зменшувати освітленість та опалення, коли в приміщенні нікого немає. Додатково встановлюється жалюзі.