Більше 114 Років Традицій та Інновацій.

Від Виробника Вимикачів до Системного Постачальника.

Заснована в 1905 р Густавом і Ріхардом Гірзіпен, компанія Gira пройшла шлях розвитку від регіонального виробника розеток і вимикачів до одного зі світових лідерів в галузі комплексних інтелектуальних системних рішень для електротехнічного та мережевого цифрового управління технікою будівлі.

Багаторазово запатентовані рішення сімейної компанії вже багато десятиліть є основними у розвитку електроустановочних виробів. Компанія Gira своїми різноманітними інноваціями з самого початку давала вирішальні імпульси дигіталізації будівель. При цьому продукція фірми Gira асоціюється з рішеннями німецького інженерного мистецтва, якістю «Зроблено в Німеччині», досконалістю форм і функцій – але перш за все з тим, що вона робить наше життя простіше, зручніше і надійніше.

У Сімейному Керуванні з 1905 р.

З Gira асоціюються не лише понад 114 років досвіду та інновацій, а й підприємницька філософія, що ставить на перше місце відповідальність за формування майбутнього. З самого початку її демонструє своїм особистим прикладом сім’я Гірзіпен, яка вже четверте покоління керує компанією. Сьогодні головним є дії і ведення бізнесу відповідно до принципів екології.

«Зроблено в Німеччині»: Технології Майбутнього.

Те, що Gira постійно вдаються прориви з неймовірними досягненнями, інноваційними рішеннями і цікавими застосуваннями, пов’язано в першу чергу з винятковим технологічним ноу-хау і яскраво вираженим винахідницьким духом її співробітників. Понад 130 інженерів різних спеціальностей: від фахівців з програмного забезпечення до машинобудівників забезпечують високу якість інновацій в розробці виробів і виробництві. Постійно доведена ще з 1905 року здатність компанії брати під сумнів і переосмислювати звичне також є оптимальною передумовою для того, щоб вже сьогодні працювати над рішеннями завтрашніх проблем.

Високий Імідж у Всьому.

Gira з самого початку об’єднувала вимога максимальної функціональності і надійності виробів з їх естетичним і якісним оформленням. Gira створює «хорошу форму» виробів з взаємодії дизайну, функції, технічної інновації та емоційності, адже тільки так дизайн і функція стають інтуїтивно сприймаються користувачами. Численні нагороди міжнародного значення за дизайн – серед них «iF Award», «Red Dot Award» і «German Design Award» – підтверджують його неабияку якість