Gira E2 Плоский монтаж Gira E2 Flacher Einbau | Red Dot Design Award 2018

Німецька фабрика GIRA виробник якісної електро фурнітури (розеток і вимикачів) а також інтелектуальних систем Розумний Будинок та систем контрою доступу у приміщення є постійним номінантом та призером престижної європейської премії за дизайн та високі технології Red Dot Design Award.

У 2018 році розширена колекція електричних розеток та вимикачів світла Gira E2 дає можливість розмістити 350 різних функцій у єдиному лаконічному дизайні, але в той же час дозволяє змінювати колір і характер. Таким чином, перемикачі та розетки GIRA підійдуть до різних архітектурних стилів і можуть легко поєднуватися з іншими технічними пристроями.

Їх плоска конструкція, крім того, дозволяє встановлювати на стіну всі типи перемикачів при виступі всього 3,4 мм. Це відкриває додатковий варіант дизайну. В якості аксесуарів можна придбати відповідні пристрої та роз’єми, що вмонтовані у спеціальні монтажні коробки.

Заява журі

Цей діапазон перемикачів з неглибокими параметрами підгонки пропонує нові можливості дизайну для колекції Gira E2. Більш того, він виділяється завдяки своїй сумісності.

Red Dot Design Award

Виробник :

KG, Radevormwald, Німеччина
Внутрішній дизайн

Лишилися питання?

  • Телефонуйте: 0664004007 viber
  • Пишіть: 3900039@gmail.com
  • Приходьте за попереднім записом.

#Gira_E2 #Gira_Купити #Gira #Gira_Київ #Gira_Україна #Red_Dot_Design_Award #Red_Dot #Design_Award

Gira_E2_Red_Dot_Design_Award_2018